pl

info@apartamentywieniawa.pl

508 56 26 26

Lublin, ul. Bartosza Głowackiego 20

 

 

Apartamenty Wieniawa - mieszkania do wynajęcia - Lublin
Apartamenty Wieniawa - mieszkania do wynajęcia - Lublin
Apartamenty Wieniawa - mieszkania do wynajęcia - Lublin

Regulamin

1. Rezerwacja apartamentu może być dokonana poprzez system on-line, telefonicznie lub wysłanie wiadomości e-mail.
2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu na konto 30% ceny najmu lub wpłaty całości kwoty.
3. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego regulaminu.
4. Klient ma prawo odwołania rezerwacji, o czym niezwłocznie powiadomi drogą e-mail lub telefonicznie. Dokonując anulacji rezerwacji na 7 dni przed terminem przyjazdu Klientowi przysługuje prawo do zwrotu 50% wpłaconej wcześniej zaliczki.
5. Przy anulacji rezerwacji w terminie poniżej 7 dni przed deklarowanym przyjazdem zaliczka nie podlega zwrotowi.
6. Zaliczka lub wpłatę całości opłaty za wynajem apartamentu należy dokonać na konto:
TIGAN Sp. zo.o.
ul. Głowackiego 20/8 20-060 Lublin
NEST BANK S.A. - BIC/SWIFT: NESBPLPW
Numer rachunku:PL 20 1870 1045 2078 1071 1415 0001
7. Zapłatę bądź dopłatę za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu przy odbiorze kluczy.
8. Faktury za pobyt wydajemy na życzenie klienta w ciągu 7 dni od opuszczenia lokalu / zgłoszenia wyjazdu. Zostaną one wysłane listem poleconym na wskazany adres.
9. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz podpisanie karty meldunkowej.
10. Doba hotelowa w apartamentach rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy dnia następnego o godzinie 11:00
11. Przedłużenie doby możliwe jest tylko po skonsultowaniu z biurem Apartamenty Wieniawa, za przedłużenie pobytu pobierana jest opłata w wysokości 50% ceny za kolejną dobę. Zakwaterowanie po godzinie 22:00 wiąże się z dopłatą w wysokości 30 zł.
12. Wcześniejszy wyjazd gościa, z przyczyn niezależnych od Apartamentów Wieniawa, nie uprawnia go do żądania zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt.
13. W przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności, Apartamenty Wieniawa zastrzegają sobie prawo do zaproponowania Klientowi innego apartamentu, a w przypadku braku wolnego apartamentu do anulowania rezerwacji. Dotychczas wpłacone przez Klienta kwoty zostaną niezwłocznie zwrócone, przy czym Apartamenty Wieniawa będzie uprawniony do potrącenia kwot należnej za dotychczas wykorzystany pobyt.
14. W cenę wynajmu apartamentu wliczone są opłaty za wodę, prąd, ogrzewanie oraz sprzątanie końcowe, które nie obejmuje zmywania naczyń. Na życzenie  Gościa możliwe jest zlecenie sprzątania mieszkania w cenie 100 zł / dziennie.
15. Na terenie kompleksu znajduje się pralnia, w razie potrzeby skorzystania z pralni pobierana jest opłata w kwocie 20 zł.  Środki do prania należy zorganizować we własnym zakresie.
16. Dostęp do Internetu jest bezpłatny.
17. W przypadku zgubienia kluczy od apartamentu pobierana jest opłata w wysokości 200 zł, w przypadku zgubienia pilota do bramy parkingu goście pokrywają koszt jego wykupienia.
18. Jeżeli w trakcie pobytu, z winy Gościa, dojdzie do uszkodzenia lub zaginięcia części wyposażenia apartamentu Apartamenty Wieniawa ma prawo dochodzić od Gościa pokrycia strat.
19. Prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej: 22.00 – 6.00. Jeśli przyjmują Państwo gości, są oni proszeni o opuszczenie lokalu przed godziną 22.00 (do uzgodnienia z biurem Apartamenty Wieniawa). W przypadku zignorowania tej zasady, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa opłatą w wysokości 30 zł za każdą dodatkową osobę.
20. Zabronione jest urządzanie imprez towarzyskich uciążliwych dla lokatorów budynku. W przypadku interwencji Policji bądź Straży Miejskiej firma Apartamenty Wieniawa nałoży na Gości karę w wysokości 500 zł.
21. W apartamentach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, oraz przebywania zwierząt.
22. Apartamenty Wieniawa nie odpowiada za rzeczy Gości pozostawione w apartamencie.
23. Apartamenty Wieniawa zastrzegają sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który:
- Nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu.
- Znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
- Podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył powyższy Regulamin.
24. Zabrania się publikowania zdjęć oraz innych materiałów multimedialnych, wytworzonych w apartamentach, które mogą naruszyć dobre imię firmy Apartamenty Wieniawa.

 

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych)

© Apartamenty Wieniawa - mieszkania do wynajęcia - Lublin - 2016.


Skontaktuj się z Nami

508 56 26 26

info@aprtamentywieniawa.pl

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij